Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Πισίνα κατάδυσης | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho Ρεσίφε 44 τ.μ. Απέχει μόνο 250 μέτρα από την παραλία Boa Viagem και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση σε 24ωρη ρεσεψιόν και έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν τη θέα στη θάλασσα.
Η Πλατεία Boa Viagem απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Επίσης η Βασιλική Nossa Senhora do Carmo βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ.
Το κατάλυμα προσφέρει σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Parada 09. Στους επισκέπτες προσφέρεται εξωτερική πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πολιτιστικό Κέντρο Estacao Cultural Senador Jose Ermirio de Moraes4,9 χλμ.
- το Εθνικό Ιστορικό Πάρκο Guararapes4,7 χλμ.
- Nossa Senhora do Livramento Church4,7 χλμ.
- Divisa Recife4,2 χλμ.
- Avenida Boa Viagem300 μ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre3,8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho αποτελεί 45$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho;
Το το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre από το το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho;
Το αεροδρόμιο Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre απέχει 5 χλμ. από το το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Estiloso E Pertinho Da Praia. Lazer E Trabalho.